AkuBeauty jest nowym sposobem, by zadbać od swój wygląd od wewnątrz. Kluczem do zachowania zdrowej, młodo wyglądającej skóry i jej odpowiedniego nawodnienia są lipidy zwane ceramidami. Z wiekiem tracimy ceramidy, co powoduje wysuszanie skóry i tworzenie się zmarszczek. Wszystko wsparte jest technologią TDS.

Ceramidy Pszenicy

AkuBeauty jest wysoko skoncentrowanym źródłem ceramidów z pszenicy, które wspomaga skórę od wewnątrz. Przenosząc je z krwiobiegu do komórek skóry pomaga przywrócić odpowiednie nawodnienie. Skóra staje się bardziej nawilżona i gładka. Jest to doskonały produkt dla zachowania młodej skóry – wygładza zmarszczki i zapewnia jej gładkość i elastyczność.

Dbają o piękno skóry Dzięki ceramidom pszenicy, które przenosząc się z krwioobiegu do komórek skóry, pomagają przywrócić odpowiednie nawodnienie i zapewniają jej elastyczność i gładkość.

Działanie AkuBeauty

  • Zapobiega starzeniu się skóry Dzięki przywróceniu odpowiedniego nawodnienia wygładza zmarszczki.
  • Dba o zdrowie i urodę Dzięki pędom bambusa, które dostarczają istotny dla organizmu krzem. 
  • Wspomaga metabolizm Dzięki zawartości witamin z grupy B – kwasu pantotenowego (B5) i witaminy B6.
  • Przeciwdziałają pogorszeniu się stanu skóry

Niewłaściwe odżywianie, brak składników odżywczych, stres, wiek, zażywanie leków, terapia hormonalna czy używki to tylko niektóre z negatywnych dla skóry czynników, których wpływ jest zmniejszany.

Skład

Skład: ekstrakt z kiełków bambusa (700 mg), olej z pszenicy z glukozyloceramidami (70 mg), kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia, 6 mg), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny, 1,4 mg), kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy, 200 µg).

Ilość w 2 kapsułkach – dawce dziennej.