BIO Antybakteryjne Mydło w Piance [AKUNA] -40%

BIO antybakteryjne mydło w piance jest kosmetykiem bogatym w naturalne substancje myjące i zapachowe. Nie zawiera składników drażniących ani szkodliwych dla zdrowia czy środowiska – parabenów, silikonów i SLES oraz pochodnych nafty. Doskonale się pieni, zapewniając znakomitą wydajność i niezwykłą skuteczność.

Dzięki silnym właściwościom antyseptycznym naturalnych ekstraktów z drzewa herbacianego, aloesu i cynamonu, BIO antybakteryjne mydło w piance zabija do 99% bakterii, działa przeciwzapalnie i zdecydowanie łagodzi objawy trądziku. Przy tym nie narusza hydrolipidowej warstwy naskórka, zatem nie wysusza skóry jak tradycyjne mydła. Nadaje się do codziennej higieny – nie tylko rąk, ale również twarzy. Dzięki zawartości optymalnie dobranych, wyłącznie naturalnych substancji działa delikatnie, nie podrażnia i pozwala na zachowanie odpowiedniego poziomu wilgoci w głębszych warstwach skóry.

Zastosowanie nowoczesnej pompki z systemem spieniania pozwala na oszczędne zużywanie – BIO mydło w piance jest niezwykle wygodne w użyciu i 7-krotnie bardziej wydajne od zwykłego mydła w płynie. Produkt jest dostępny w dwóch wersjach – cynamonowej oraz herbacianej, z których każda posiada unikalne właściwości. Mydło cynamonowe idealnie rozgrzewa i relaksuje – jest świetne zimą, zaś mydło z olejkiem z drzewa herbacianego orzeźwia, dlatego świetnie sprawdzi się letnią porą.