BIO Balsam do Ust [AKUNA] -40%

BIO balsam do ust jest kosmetykiem bogatym w naturalne, pielęgnujące substancje czynne – olejki roślinne i ziołowe ekstrakty. Nie zawiera składników drażniących ani szkodliwych dla zdrowia czy środowiska – parabenów, silikonów i SLES oraz pochodnych nafty.

BIO balsam do ust zawiera kompozycję masła shea i wosku pszczelego, które zabezpieczają delikatne usta przed niepożądanym działaniem czynników atmosferycznych – słońca w lecie oraz wiatru i mrozu w zimie. Usta stają się również bardziej odporne na drażniące działanie kwasów owocowych i innych substancji stykających się nimi, np.  w czasie spożywania posiłków. Zioła Alveo i dodatek witaminy E zapobiegają spierzchnięciom i pękaniu ust, a koenzym Q10 pozwala przywrócić jędrność i wyraźną linię.

BIO balsam do ust pięknie owocowo pachnie, ma postać wygodnego sztyftu – znacznie większego niż standardowe opakowania, co zapewnia niesamowitą wydajność nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. To istotna cecha – zważywszy, że może on pełnić funkcję nie tylko pomadki ochronnej, ale za sprawą olejku rycynowego sprawdza się także jako subtelny błyszczyk do ust. Systematyczne stosowanie sprawia, że usta stają się miękkie, wyraziste, jędrne i naturalnie błyszczące.