BIO Balsam po Goleniu [AKUNA] -40%

BIO balsam po goleniu jest kosmetykiem bogatym w naturalne, pielęgnujące substancje czynne – olejki roślinne i ziołowe ekstrakty oraz substancje łagodzące podrażnienia. Nie zawiera składników drażniących ani szkodliwych dla zdrowia czy środowiska – parabenów, silikonów i SLES oraz pochodnych nafty.

BIO balsam po goleniu przynosi natychmiastowe ukojenie – zawarta w składzie alantoina błyskawicznie łagodzi podrażnienia spowodowane maszynką, zmniejsza zaczerwienienia i tonizuje skórę. Jednocześnie – za sprawą tymianku, lawendy i  kamfory – balsam dogłębnie oczyszcza i tworzy warstwę ochronną, która uniemożliwia wniknięcie głębiej drobnoustrojom chorobotwórczym, blokując ryzyko powstawania ran. Mentol i kamfora chłodzą skórę i razem z wyciągami ziołowymi zapewniają uczucie świeżości i subtelny męski zapach. Skóra jest gładka, odprężona, a przy tym doskonale nawilżona i elastyczna – dodatek gliceryny i pantenolu oraz biopierwiastków miedzi zapewnia pozostawienie jej w doskonałej kondycji, zaś masło shea i wyciąg z konopi działają przeciwstarzeniowo.

BIO balsam po goleniu jest nowoczesnym kosmetykiem dla mężczyzn – wyprodukowanym przy użyciu akrylowej matrycy lipofilowej, dzięki czemu w składzie nie są obecne żadne drażniące substancje emulgujące. Dzięki temu działa bardzo delikatnie i jest niezwykle wydajny.