Suplement diety Lancelot jest przeznaczony nie tylko dla osób starszych, doświadczających spadku formy, ale również dla dorosłych w sile wieku, którzy okresowo doświadczają spadku sprawności intelektualnej i fizycznej. Systematycznie zażywany, poprawia ogólną wydolność organizmu, pozytywnie wpływa na aktywność seksualną i płodność u obu płci.

Doskonałe rezultaty osiągalne są dzięki zastosowaniu optymalnych proporcji naturalnych wyciągów z roślin – doskonale przyswajalnych, nie obciążających niepotrzebnie organizmu pozostałościami metabolizmu oraz nie wywołujących niepożądanych skutków ubocznych. Ekstrakty żeń-szenia, ginko-biloba, guarany, palmy sabałowej i cytryńca chińskiego poprawiają sprawność intelektualną – wspomagają pamięć i koncentrację, przeciwdziałają stresowi i zmęczeniu – dodają energii oraz wzmacniają organizm w walce z codziennymi obciążeniami. Dodatek L-argininy i L-cytruliny poprawia wydolność mięśni, czyniąc ciało sprawniejszym i silniejszym. Wzbogacenie składu o cynk i witaminę E powoduje, że Lancelot – i tak już bogaty w roślinne afrodyzjaki – wpływa znacząco na poprawę libido i sprawność seksualną.

Jak Działa?

  • Dodaje energii i sił witalnych Połączeniem żeń-szenia, guarany i ginko biloba, które wraz z palmą sabałową i cytryńcem chińskim uwalniają wewnętrzną energię i chęć do życia!
  • Podnosi sprawność umysłową Dzięki zawartości żeń-szenia, guarany, ginko biloba i cytryńca chińskiego, które wspierają pracę mózgu, poprawiają pamięć i koncentrację.
  • Zwiększa sprawność seksualną Dzięki zastosowaniu roślinnych afrodyzjaków, a także cynku i odpowiednich aminokwasów, które pozytywnie wpływają na erekcję oraz zwiększają popęd seksualny u kobiet i mężczyzn.
  • Dodaje sił i zwiększa sprawność fizyczną  Mocą żeń-szenia i guarany oraz połączeniu L-argininy z L-cytruliną, naturalnych aminokwasów zwiększających sprawność fizyczną i odporność na obciążenia.
  • Wspiera płodność Działaniem cynku, który jest niezbędny do wytwarzania zdrowych plemników i komórek jajowych oraz pozostałych składników roślinnych i witaminy E zwiększającej płodność u obu płci.  
  • Spowalnia procesy starzenia Dzięki wysokiej zawartości antyoksydantów, jak L-arginina, witamina E czy ginko biloba, które wpływają na procesy spowalniające starzenie się organizmu.
  • Przeciwdziała stresowi i zmęczeniu  Dzięki ekstraktom z żeń-szenia, guarany i cytryńca chińskiego oraz pozostałym, odpowiednio dobranym składnikom roślinnym i aminokwasom.

Jednocześnie te same składniki są bardzo skutecznymi antyoksydantami, spowalniającymi procesy starzenia i pomagającymi zachować witalność mimo codziennych zmagań ze stresem, przeciążeniem obowiązkami oraz upływającym czasem.

Skład Lancolot firmy Akuna

Składniki: Ekstrakt z cytryńca chińskiego (2% schizandry) 120 mg, ekstrakt z żeń-szenia amerykańskiego (5% ginsenozydów) 90 mg, ekstrakt z guarany (10% kofeiny) 50 mg, ekstrakt z palmy sabałowej 35 mg, ekstrakt z miłorzębu japońskiego (24% flawonów) 30 mg, witamina E 41 mg, cynk 13,5 mg, jabłczan L-cytruliny 250 mg, L-arginina 800 mg, substancja glazurująca, maltodekstryna.

*Ilość w 3 kapsułkach, dziennej dawce