AkuBar Energy [AKUNA] -40%

Batonik energetyczny AkuBar Energy to podręczna, zdrowa przekąska, która – jak dobry i wartościowy posiłek – błyskawicznie zaspokaja głód i jednocześnie dostarcza organizmowi znaczne ilości łatwo przyswajalnych i pełnowartościowych składników odżywczych i minerałów. Wyrównuje niedobory minerałów, daje uczucie sytości  i przede wszystkim poprawia wydolność umysłową i fizyczną w trakcie intensywnego wysiłku.

Zawartość sporej ilości witaminy B zauważalnie zmniejsza objawy zmęczenia i znużenia – pozwalając na wydłużenie czasu między końcem pracy a odpoczynkiem. Dzięki unikalnemu składowi, AkuBar Energy dostarcza organizmowi aż 50% zalecanej dziennej dawki witaminy C i E oraz witamin grupy B. Pokrywa prawie 1/3 dziennego zapotrzebowania na cynk i jest źródłem pełnowartościowego białka. Nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie ani utwardzanych tłuszczów. Dostarczane substancje są niemal w całości wykorzystywane przez organizm, nie odkładając się w postaci tkanki tłuszczowej. W przeciwieństwie do tradycyjnych przekąsek – AkuBar Energy Jest zatem nie tylko zdrowy, ale przyczynia się do zachowania prawidłowej wagi ciała.

AkuBar Energy warto mieć przy sobie w czasie, kiedy organizm intensywnie traci duże ilości minerałów i innych substancji odżywczych, które powinny być niezwłocznie uzupełnione. Sprawdzi się zarówno podczas intensywnego wysiłku fizycznego – treningu, wędrówki, zawodów sportowych i w podróży, jak i w okresie wzmożonego wysiłku umysłowego – w trakcie wyczerpującej pracy, wielogodzinnej nauki w domu, w szkole czy na uczelni.