AkuEnergy [AKUNA] -40%

AkuEnergy jest nowoczesnym napojem energetycznym, którego efekty działania są widoczne już po 20 minutach i mogą się utrzymywać nawet do 12 godzin. Ma postać skoncentrowanego napoju energetycznego, zawierającego naturalne ziołowe składniki oddziałujące na ośrodkowy układ nerwowy – natomiast nie zawiera środków dopingujących.

Składnikami aktywnymi są wyciągi z ziół – guarana, zielona herbata, ginko-biloba, żeń-szeń. L-karnityna dostarcza zastrzyk energii do osłabionego organizmu, usprawniając usuwanie kwasu mlekowego z mięśni, ale również pomagając pozbyć się zbędnych kilogramów poprzez uaktywnienie przetwarzania w energię zmagazynowanych w organizmie tłuszczów. Dodatek L-tyrozyny poprawia sprawność umysłową i pamięć, przeciwdziała zmęczeniu i uodparnia na stres.

AkuEnergy jest polecany szczególnie przy wzmożonym wysiłku fizycznym lub umysłowym – dla studentów, pracowników wysokiego szczebla podlegających stałej presji wyników i stresów, sportowców i pracowników fizycznych. Jego dobroczynne działanie jest widoczne także wśród rekonwalescentów, np. po wypadku, kiedy organizm intensywnie się regeneruje. Jest bezpieczny i skuteczny. Odpowiednie proporcje składników AkuEnergy nie pozostają także bez wpływu na potencję – odpowiednia zawartość L-karnityny wpływa na żywotność plemników i jakość spermy.