BIO Odżywka do Włosów [AKUNA] -40%

BIO odżywka do włosów jest kosmetykiem bogatym w naturalne substancje czynne – olejki roślinne i ekstrakty ziołowe. Nie zawiera składników drażniących ani szkodliwych dla zdrowia czy środowiska – parabenów, silikonów i SLES oraz pochodnych nafty.

BIO odżywka do włosów delikatnie i kompleksowo odżywia i pielęgnuje, nie podrażnia skóry głowy i nie obciąża włosów – jej pH odpowiada fizjologicznemu odczynowi skóry na głowie. Pantenol w połączeniu z ziołowymi wyciągami Alveo oraz cysteiną i biopierwiastkami miedzi wiążą wodę w strukturze włosa, zapewniając długotrwałe odżywienie i nawilżenie i zapobiegając rozdwajaniu. Dodatek żeń-szenia i skrzypu polnego zapewnia działanie regeneracyjne, dodatkowo wzmacniając i pogrubiając włókna. Krzem zawarty w skrzypie polnym dba o zachowanie koloru, a mikropierwiastki – potas, mangan i selen – stymulują ich wzrost.

Systematyczne stosowanie sprawia, że włosy są lśniące, gładkie i mocne – z łatwością dają się rozczesywać i stylizować. BIO odżywka jest polecana szczególnie dla włosów zniszczonych częstymi zabiegami fryzjerskimi i  przesuszonych – sprawia, że odzyskują zdrowie i witalność.