BIO Mleczko do Ciała dla Kobiet [AKUNA] -40%

BIO mleczko do ciała dla kobiet jest kosmetykiem bogatym w naturalne, pielęgnujące substancje aktywne – minerały, witaminy i wyciąg z ziół Alveo. Nie zawiera składników drażniących ani szkodliwych dla zdrowia czy środowiska – parabenów, silikonów i SLES oraz pochodnych nafty.

BIO mleczko do ciała dla kobiet dba o dobrą kondycję skóry, która bardzo często jest wyjałowiona w wyniku zbyt agresywnych zabiegów oczyszczających. Odbudowuje ochronną warstwę lipidów oraz – wnikając w głębokie warstwy skóry – pomaga naprawiać drobne uszkodzenia i likwidować niedoskonałości – pajączki, przebarwienia i cellulit. Zawarte w składzie olejki – kokosowy i migdałowy – masło shea i gliceryna, likwidują napięcie i zmiękczają skórę, zapewniając doskonałe nawilżenie w głębokich warstwach. Wyciągi z ziół Alveo z dodatkiem pantenolu i alantoiny łagodzą podrażnienia i regenerują, a dodatek minerałów odpowiedzialnych za wzmacnianie włókien kolagenowych przywraca sprężystość.

BIO mleczko do ciała dla kobiet ma lekką konsystencję i szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu na skórze. Nadaje się dla każdego rodzaju skóry – również dla wrażliwej. Działa delikatnie, szybko i skutecznie – otulając skórę subtelnym, odprężającym zapachem z nutą lawendy i tymianku, pozostawia ją doskonale nawilżoną i zdrowszą. Efekty widoczne są niemal natychmiast – skóra staje się wyraźnie bardziej sprężysta, świetlista i wygląda młodziej. To skarbnica zdrowia i witalności dla skóry.