BIO ziołowy krem relaksujący z wyciągiem z kasztanowca jest kosmetykiem bogatym w naturalne, pielęgnujące substancje czynne – olejki roślinne i ziołowe ekstrakty. Nie zawiera składników drażniących ani szkodliwych dla zdrowia czy środowiska – parabenów, silikonów i SLES oraz pochodnych nafty.

BIO ziołowy krem relaksujący z wyciągiem z kasztanowca doskonale się wchłania – przynosząc natychmiastową ulgę bolącym i opuchniętym nogom. Relaksuje i rozluźnia – świetnie nadaje się do codziennego masażu. Główny składnik, czyli wyciąg z kasztanowca usprawnia przepływ krwi, ma działanie przeciwżylakowe (hamując stany zapalne żył mogące doprowadzić do takich powikłań), zmniejsza obrzęki oraz działa wspomagająco w leczeniu nadwyrężonych ścięgien.

Skład BIO Ziołowy Krem Relaksujący

Dodatki, takie jak: wyciąg z konopi, lawenda i tymianek oraz żywokost lekarski wspomagają terapeutyczne działanie kasztanowca i dodatkowo szybko zmniejszają dolegliwości bólowe. Obecny w składzie kwas bosweliowy skutecznie chroni i wzmacnia kości, pomaga również w dolegliwościach reumatycznych.

BIO ziołowy krem relaksujący jest polecany osobom, które wykonują prace obciążające nogi – siedzą przy biurku lub długo stoją. Preparat świetnie sprawdzi się także w razie powstania  drobnych zadrapań, stłuczeń, a nawet skręceń czy zwichnięć. Aromatyczne olejki eukaliptusa i aloesu przynoszą ulgę nie tylko w fizycznych dolegliwościach, ale odprężają również umysł, działając relaksująco na zmysły, a mentol i kamfora działają jak chodzący kompres.

Dla Kogo?

  • Przyspiesza gojenie kontuzji i siniaków  Dzięki regeneracyjnym właściwościom żywokostu lekarskiego.   
  • Pozwala zapomnieć o problemie „ciężkich nóg”  Dzięki rozszerzającym naczynia krwionośne właściwościom kasztanowca oraz wspomagającemu ukrwienie działaniu kamfory i eukaliptusa.   
  • Daje uczucie chłodnego ukojenia  Dzięki zawartości mentolu i kamfory.  
  • Zmniejsza obrzęki, zaczerwienienia i stany zapalne  Dzięki właściwościom kasztanowca, kamfory, ekstraktu z konopi, lawendy, żywokostu lekarskiego, tymianku i kwasu bosweliowego.
  • Skutecznie pomaga przy bólach reumatycznych  Dzięki właściwościom eukaliptusa i kwasu bosweliowego.
  • Znakomicie rozluźnia i uelastycznia tkankę skóry  Dzięki zawartości kasztanowca, aloesu i kamfory.
  • Szybko się wchłania i natychmiastowo działa  Dzięki ziołom Alveo i ekstraktowi z konopi w postaci lekkiej emulsji.

Jak stosować?

Nałożyć obfitą ilość produktu na obolałe miejsce i wmasowywać w skórę przez ok. 5 minut. Następnie przykryć folią i owinąć bandażem elastycznym. Pozostawić taki okład – najlepiej na noc. Powtórzyć w razie potrzeby.