Pasta do zębów HerbaCura 3 IN ONE jest produktem organicznym, opartym wyłącznie o naturalne czyszczące i odkażające substancje aktywne. Nie zawiera składników drażniących ani szkodliwych dla zdrowia czy środowiska – w szczególności nie zawiera fluoru, który w tradycyjnych pastach odpowiada za białe wybarwienia na zębach i często podrażnia śluzówkę jamy ustnej – utrudniając gojenie stanów zapalnych.

Dla kogo polecamy?

HerbaCura 3 IN ONE jest przeznaczona do codziennej higieny jamy ustnej – również dla osób z problemami stomatologicznymi. Kompleksowo oczyszcza i dezynfekuje nie tylko powierzchnie zębów, ale całą jamę ustną. Dzięki nowoczesnej formule 3w1, może być stosowana jako:

Dlaczego 3 w 1?

  • tradycyjna pasta do zębów – dwa razy dziennie nakładaj niewielką ilość żelu na szczoteczkę i czyść zęby według standardowego schematu;
  • żel do masażu dziąseł – dla poprawy ukrwienia i ochrony przed stanami zapalnymi, nałóż małą porcję żelu na palec i rozpocznij delikatny masaż dziąseł, policzków i podniebienia;
  • płyn do płukania jamy ustnej – po rozcieńczeniu z wodą płucz usta, jak tradycyjnym płynem.

Systematyczne prowadzenie wszystkich trzech zabiegów pozwala nie tylko na zapewnienie odpowiedniej higieny jamy ustnej i uczucia świeżości, ale ochroni przed osadzaniem się kamienia nazębnego, zmniejsza podatność na próchnicę i choroby przyzębia.

Ksylitol – zapobiega drożdżycy

Pasta do zębów HerbaCura zapewnia właściwy poziom pH w jamie ustnej, co wydatnie zmniejsza ilość bakterii wywołujących nadżerki oraz kwasów niszczących szkliwo. Wysoka zawartość ksylitolu zapobiega również rozwojowi drożdżycy (częsta przypadłość przy schorzeniach przewlekłych, np. cukrzycy).