BIO Mydło w Płynie do Higieny Intymnej [AKUNA] – 40%

BIO mydło w płynie do higieny intymnej jest kosmetykiem bogatym w naturalne substancje myjące i zapachowe. Nie zawiera składników drażniących ani szkodliwych dla zdrowia czy środowiska – parabenów, silikonów i SLES oraz pochodnych nafty. Doskonale się pieni, zapewniając znakomitą wydajność i niezwykłą skuteczność.

BIO mydło w płynie do higieny intymnej zawiera wyciągi ziołowe znane ze składu preparatu Alveo, alantoinę, pantenol oraz dodatek kwasu mlekowego – delikatnie myje i pielęgnuje, nie wywołuje podrażnień i pozwala zachować naturalne pH okolic intymnych. Ograniczając rozwój mikroorganizmów chorobotwórczych, działa łagodząco na już istniejące stany zapalne i znacznie przyspiesza leczenie dolegliwości, zapobiegając ich nawrotom. Regeneruje mikrouszkodzenia po maszynce, a naturalne substancje pieniące umożliwiają bezpieczne i wygodne golenie okolic intymnych.

Optymalne połączenie składników sprawia, że BIO mydło w płynie do higieny intymnej zapewnia długotrwałe uczucie świeżości i komfortu.