BIO Tonik do Demakijażu [AKUNA] -40%

BIO tonik do demakijażu jest kosmetykiem bogatym w naturalne, pielęgnujące substancje czynne – olejki roślinne i ziołowe ekstrakty. Nie zawiera alkoholu, składników drażniących ani szkodliwych dla zdrowia czy środowiska – parabenów, silikonów i SLES oraz pochodnych nafty.

BIO tonik do demakijażu jest przeznaczony do codziennego stosowania, bez ryzyka wystąpienia podrażnień czy alergii. Nie tylko dogłębnie oczyszcza z makijażu, sebum i codziennych zanieczyszczeń oraz tonizuje, ale dodatkowo odżywia i pielęgnuje delikatną skórę twarzy, przygotowując ją na przyjęcie wszystkich drogocennych substancji z kremów pielęgnacyjnych.

BIO tonik do demakijażu dogłębnie, ale przy tym delikatnie oczyszcza pory i złuszcza martwe komórki naskórka. Zawarte w toniku ekstrakty ziół Alveo i mentol działają przy tym dezynfekująco i odświeżająco. Pantenol, alantoina i gliceryna łagodzą podrażnienia i likwidują przesuszenie skóry, czyniąc ją miękką, gładką i elastyczną. Dodatek żeń-szenia, skrzypu polnego i kwasu mlekowego uzupełnia funkcję odżywiającą i regenerującą, pozostawiając przy tym naturalny odczyn skóry.

BIO tonik można stosować jako uzupełnienie BIO mleczka do demakijażu serii Clear Nature – wówczas wzmacnia jego działanie, ale równie doskonale sprawdzi się jako samodzielny preparat do oczyszczania twarzy – szczególnie jeśli cera wykazuje skłonność do przetłuszczania albo zatykania się porów.